Wpadłam jak śliwka w… drzewo

Pudło pełne starych odbitek, które nie były zbyt dobrze przechowywane

Jakiś czas temu postanowiłam uporządkować rodzinne odbitki, które zostały po moich dziadkach. Pojechałam tam, gdzie powinny być i szybko odkryłam, że zdjęć podejrzanie mało.

Prezent na Dzień Mamy ze zdjęć

Obraz ze zdjęcia Królowa Kamila

Prezenty ze zdjęć są świetnym pomysłem na okazje takie jak Dzień Mamy. Zwłaszcza, że można je przygotować, kiedy mamy trochę czasu – a nie w ostatniej chwili.

Kopia zapasowa zdjęć dla laików

Kopia zapasowa zdjęć zabezpieczy nas przed utratą danych

Czy zdarzyło Ci się kiedyś stracić zdjęcia z wakacji, rozbić telefon albo zepsuć dysk, na którym przechowujesz zdjęcia? Takich historii o utracie zdjęć jest mnóstwo, a o wielu z nich słyszałam od moich klientów. Pora więc zadbać o wspomnienia!

Wiosenne porządki w zdjęciach

Czas na wiosenne porządki w zdjęciach

Wiosna to idealny moment, by uporządkować nasze fotografie, pozbyć się tych, które zajmują tylko miejsce na dysku i zrobić miejsce na nowe.

Na czym polega porządkowanie zdjęć?

Podstawą pracy photo managera jest kodeks etyczny i umowa z klientem

Porządkowanie fotografii, ich selekcja i usuwanie duplikatów to nie jest usługa wszystkim niezbędna. Zdecydowanie jednak pomaga w cieszeniu się zdjęciami.

Po co porządkować zdjęcia?

Photo manager może zeskanować Twoje zdjęcia i ułożyć je w bezpiecznych pudłach

Czy w 2200 roku ktokolwiek będzie mógł dowiedzieć się, jak żyliśmy i co robiliśmy? Czy zostaną po nas jakieś ślady? Prawdopodobnie kilka dekad naszej historii odejdzie kiedyś w zapomnienie i nie zostanie po nas prawie żaden ślad. Przed zapomnieniem może nas jedynie ocalić uporządkowanie i wywołanie zdjęć.

Po co ci kopia zapasowa?

Dysk zewnętrzny do przechowywania kopii zapasowej zdjęć

Kopia zapasowa zdjęć to jeden z niezbędnych elementów uporządkowanej ich kolekcji. Bez niej Twoje zdjęcia nie będą wystarczająco bezpieczne.

error: Włożyłam w moje treści sporo serca, więc chronię je przed kopiowaniem.